Schouten schoenen
7 March 2026

10.000 Stappen Wandeling

Zaterdag 7 maart is de maandelijkse 10.000 STAPPEN WANDELING door Noordwijkerhout en omgeving. Start om 09.00 uur en einde rond 11.30 uur.

Vertrek is bij schoenenspeciaalzaak Schouten Schoenen, Dorpsstraat 13, Noordwijkerhout. Bestemming: het strand bij de Duindamseslag. Na zo’n 8 kilometer wandelen eindigen we weer in het centrum.

Deelnamekosten €4 inclusief koffie/thee onderweg bij Strandpaviljoen De Zeespiegel.

De wandeling is niet geschikt voor honden. Aanmelden voor de wandeling is niet nodig.

De volgende 10.000 Stappen Wandeling is op zaterdag 4 april. De route gaat dan langs de bloeiende bollenvelden met koffiepauze op Landgoed Tespelduyn.

 

 

Kindervoeten in beeld

Bekijk onze werkwijze als specialist in kinderschoenen

Kindervoeten in beeld

Agenda

25 October 2026
Koopzondag op afspraak

Koopzondag 25 oktober van 12.00 uur tot 17.00 uur. Klik hier om een afspraak te maken. Lees meer

7 November 2026
10.000 Stappen Wandeling

Zaterdag 7 november is de maandelijkse 10.000 STAPPEN WANDELING. De route vanuit Noordwijkerhout is ongeveer 8 kilometer lang. Lees meer

Naar agenda

Laatste nieuws

VACATURE
VACATURE

In ons team is plaats voor een enthousiaste verkoper/verkoopster (minimaal 24 uur). Belangrijkste werkdagen zijn woensdag en zaterdag.

Lees meer

Meer nieuws