Schouten schoenen
3 januari 2026

10.000 Stappen Wandeling

Zaterdag 3 januari is de maandelijkse 10.000 Stappen Wandeling door Noordwijkerhout en omgeving. Start om 09.00 uur en terugkomst rond 11.30 uur. Vertrek is bij schoenenspeciaalzaak Schouten Schoenen, Dorpsstraat 13, Noordwijkerhout. Bestemming van deze maand zijn de bossen van Landgoed Leeuwenhorst. Na zo’n 8 kilometer wandelen eindigen we weer in het centrum.

Deelnamekosten zijn €4 inclusief koffie/thee onderweg bij NH Hotel Noordwijk Leeuwenhorst. De wandeling is niet geschikt voor honden. Aanmelden voor de wandeling is niet nodig.

De volgende 10.000 Stappen Wandeling is op zaterdag 7 februari 2026.

Kindervoeten in beeld

Bekijk onze werkwijze als specialist in kinderschoenen

Kindervoeten in beeld

Agenda

25 mei 2026
Tweede Pinksterdag gesloten

Tweede Pinksterdag maandag 25 mei is de winkel gesloten. We ontvangen u graag op een andere dag.

31 mei 2026
Koopzondag op afspraak

Koopzondag 31 mei vanaf 12.00 uur. Klik hier om een afspraak te maken. Lees meer

6 juni 2026
10.000 Stappen Wandeling

Zaterdag 6 juni is de maandelijkse 10.000 Stappen Wandeling vanuit Noordwijkerhout. Lees meer

Naar agenda

Laatste nieuws

Nieuw van Durea: FlowMotion
Nieuw van Durea: FlowMotion

Ruim 75 jaar vakmanschap in schoenen heeft Durea tot een nieuwe kijk op de sneaker gebracht. Wat begon als een experiment, is uitgegroeid tot een nieuwe visie voor een sportieve damesschoen die je moeiteloos laat bewegen in stijl en die beschikbaar is in meerdere breedtematen.

Lees meer

Meer nieuws