Schouten schoenen

Wandelen met Schouten Schoenen

De 10.000 stappen wandelingen in en rond Noordwijkerhout zijn een begrip in de regio. Elke eerste zaterdag van de maand is er een wandeling van gemiddeld 8 kilometer richting bos, duin, strand of bollenvelden.

De organisatie van de 10.000 stappen wandeling was sinds 2011 in handen van Cilene Vriend van VVV Noordwijkerhout. Zij heeft per 1 maart 2019 de organisatie overgedragen aan Debby Schouten van Schouten Schoenen. Hiermee blijft deze sportieve traditie bestaan!

Deelname aan de wandeling kost 3 euro inclusief koffie/thee onderweg. Het vertrek is vanaf schoenenspeciaalzaak Schouten Schoenen, Dorpsstraat 13 in Noordwijkerhout. De wandelingen zijn iedere eerste zaterdag van de maand. Bekijk voor actuele informatie de agenda op onze website.

in april en mei wandelen langs de bollenvelden

door bos en duin in Noordwijk

 

Gepubliceerd: 23 /02 / 2019

Kindervoeten in beeld

Bekijk onze werkwijze als specialist in kinderschoenen

Kindervoeten in beeld

Agenda

29 mei 2025
Hemelvaartsdag gesloten

Hemelvaartsdag donderdag 29 mei is de winkel gesloten. We ontvangen u graag op een andere dag.

7 juni 2025
10.000 Stappen Wandeling

Zaterdag 7 juni is de maandelijkse 10.000 STAPPEN WANDELING door Noordwijkerhout en omgeving. Lees meer

9 juni 2025
Tweede Pinksterdag gesloten

Tweede Pinksterdag maandag 9 juni is de winkel gesloten. We ontvangen u graag op een andere dag.

Naar agenda

Laatste nieuws

Prijs Sterkste Schakel verkiezing
Prijs Sterkste Schakel verkiezing

Trots op de derde prijs van de Sterkste Schakel verkiezing 2025, de jaarlijkse ondernemersprijs voor klantgerichtheid en service. Lees meer

Meer nieuws