Schouten schoenen
1 oktober 2022

10.000 STAPPEN WANDELING

Zaterdag 1 oktober is de maandelijkse 10.000 Stappen Wandeling door Noordwijkerhout en omgeving. Een goede training voor de Duin en Bollen Vierdaagse en steun onze donatie voor een goed doel!

De opbrengst van deze wandeling doneert Schouten Schoenen aan een goed doel: STEPtember van CP Nederland. Cerebrale Parese (CP) is de meest voorkomende lichamelijke beperking bij kinderen. CP is een hersenbeschadiging die is ontstaan tijdens de zwangerschap, de geboorte of in het eerste levensjaar. Voor kinderen met CP is lopen niet vanzelfsprekend. Daar komen wij graag voor in beweging met onze 10.000 Stappen Wandeling!

Lees hier meer over Stappen voor Emmie.

Start van de wandeling is om 09.00 uur en terugkomst rond 11.30 uur. Vertrek en einde is bij schoenenspeciaalzaak Schouten Schoenen, Dorpsstraat 13, Noordwijkerhout.

Deelnamekosten* zijn €3 inclusief koffie/thee pauze onderweg bij Bij de Duinen. De wandeling is niet geschikt voor honden. Aanmelden voor de wandeling is niet nodig. *De deelnamekosten doneren wij aan CP Nederland.

De volgende 10.000 stappen wandelingen in 2022 zijn op deze zaterdagen:
5 november en 3 december

door Noordwijkse bossen

Kindervoeten in beeld

Bekijk onze werkwijze als specialist in kinderschoenen

Kindervoeten in beeld

Agenda

22 december 2023
Koopavond 22 december

Tijdens LICHTJESAVOND vrijdag 22 december is de winkel extra geopend tot 21.00 uur. Kom gezellig Kerstwinkelen in het sfeervol verlichte dorpshart van Noordwijkerhout.

Lees meer

25 december 2023
GESLOTEN 25/12/22 T/M 01/01/23

Van Kerstmis t/m Nieuwjaar is de winkel gesloten. Vanaf dinsdag 2 januari 2024 zijn wij u weer graag van dienst. Fijne feestdagen gewenst!

6 januari 2024
10.000 Stappen Wandeling

Zaterdag 6 januari is de maandelijkse 10.000 STAPPEN WANDELING door Noordwijkerhout en omgeving. Lees meer

Naar agenda

Laatste nieuws

TOFVEL SLOFFEN
TOFVEL SLOFFEN

In deze tijd van het jaar je voeten lekker warm houden? Dat kan met de Fair Trade sloffen van Tofvel. Deze comfortabele sloffen van wolvilt worden met de hand gemaakt in Nepal, onder eerlijke en veilige arbeidsomstandigheden. Lees meer

Meer nieuws